Yardım Kayıt Ol Oturum Aç

Başmakçı Otobüs Bileti

 

7/24 Müşteri Desteği
Güvenli Ödeme
3 Adımda Bilet Al
Extra Komisyon Yok
Kesintisiz İade
350’dan Fazla Firma

Popüler Başmakçı Seferleri

Başmakçı Kalkışlı Popüler Varış Noktaları

Başmakçı Hakkında

En Ucuz Başmakçı Otobüs Bileti

Başmakçı otobüs bileti satan firmalar, Başmakçı otobüs bilet fiyatlarıBaşmakçı otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri, ucuzagit.com aracılığı ile öğrenebilir ve online otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz


Afyonkarahisar´ın bir ilçesi olan Başmakçı´ya bağlı 13 tane köy, 1 tane belde ve 8 tane de mahalle bulunmaktadır. Geçtğimiz yıllarda Dinar ilçesi şehir yapılmaya çalışılmıştı. Eğer gerçekleşseydi Başmakçı oraya bağlanacaktı ancak bu mümkün olmadığından Afyonkarahisar´ın ilçesi olarak kaldı. Bölge tarihsel kalıntıların yoğun olduğu bir yerdir. Bu bakımdan arkeologlar burayı ´´cennet´´ olarak adlandırmaktadırlar. Milattan önce 4000 yılına kadar dayandırılan pek çok buluntunun Frigya ve Hittit medeniyetlerine ait olduğu düşünülmektedir. Başmakçı Türk tarihinde herhangi bir şekilde düşman işgaline uğramamıştır. Bununla beraber Başmakçı, Çanakkale Savaşı´nda pek çok şehit vermiştir. 1987 yılında ilçe olması uygun görülmüştür. Bunun yanı sıra Başmakçı insanları kooperatife olan düşkünlükleriyle bilinir ve tüm girişimcileri kendi aralarında destekleyerek atılımlar gerçekleştirirler.

 

 

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin

Ucuzagit farkıyla en uygun otobüs biletini kolayca bulun! Enuygun seyahat ve otobüs bileti uygulaması, yüzlerce farklı otobüs firmasının otobüs seferlerini incelemenize, karşılaştırmanıza ve kredi kartınızla kolayca satın almanıza olanak sağlar.
googleplay appstore
ucuzagit app
Telif Hakkı © 2024 Ucuzagit, Tüm hakları saklıdır.